Zlatá helma KB: Hlasujte pro Jaromíra Péreze

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec - Po Tomáši Filippi má další Tygr šanci postoupit do finále Zlaté helmy Komerční banky. Za měsíc prosinec je ve výběru těch nejlepších akcí Jaromír Pérez.

Mladý forvard svou parádní trefu předvedl ve třetím derby s Mladou Boleslaví. Ve 43. minutě přijal kotouč ve středním pásmu, kličkou obešel obránce a následně blafákem překonal i brankáře soupeře.

Tato úžasná branka znamenala pojištění výhry nad Bruslaři a také nominaci do prosincového výběru těch nejhezčích extraligových akcí. Z nich fanoušci vyberou jednu, která postoupí do jarního finále. Pro Jaromíra Péreze můžete hlasovat na tomto odkaze do 6. ledna.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři