Tygři ve škole

Date of publication Author Jan Rachota

Poslední školní den v roce 2008 měly děti z hokejové základní školy U Školy vzácnou návštěvu. Těsně před polednem totiž mezi ně zavítala hned pětice Bílých Tygrů, která se v místní tělocvičně sešla ve složení Jiří Moravec, Jan Holub, Petr Nedvěd, Valdemar Jiruš a trenér Filip Pešán.

Ředitel školy Radek Hanuš nejdříve vyhlásil nejoblíbenějšího Tygra na základě hlasování žáku. Třetí místo obsadil Petr Nedvěd, druhé Valdemar Jiruš a na prvním místě skončil trenér Filip Pešán.

Děti si poté na hokejisty připravily opravdovou zkoušku, když proti nim postavily vlastní tým v soutěži samostatných nájezdů s florbalovou hokejkou. Tygři se výzvy nezalekli a v dramatickém duelu nakonec zvítězili poměrem 4:3.

Na závěr příjemného setkání se uskutečnila autogramiáda přítomných Tygrů, a každé dítě si tak odneslo hezkou vzpomínku na setkání se svými hokejovými idoly.

Fotografie z návštěvy Tygrů ve škole U Školy zobrazíte po kliknutí na tento odkaz.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři