Farma Bílých Tygrů úspěšná v anketě města Benátek

Date of publication Author Jan Rachota

Hokejisté HC Benátky výrazně promluvili do pořadí čtvrtého ročníku ankety Sportovec města Benátek nad Jizerou. Prosadili se totiž nejen mezi jednotlivci, ale také v soutěži týmů. Slavnostní program doprovázející samotné vyhlášení ozdobila účast známých osobností. Mezi nimi se objevila také držitelka světového rekordu na 800 metrů Jarmila Kratochvílová.

V hodnocení kolektivů zvítezil extraligový Volejbalový klub Karbo Benátky právě před prvoligovým hokejovým klubem HC Benátky. Ocenění za hokejový klub převzal prezident klubu PhDr. Bohumil Bartoň a spolu s ním generální manažer Bartoloměj Salanský.

Mezi jednotlivci se objevili hned dva zástupci HC Benátky. Na desáté příčce Jiří Jakeš, který jako kapitán dovedl tým do prvoligové soutěže a jen těsně za stupni vítězů, konkrétně na čtvrté příčce, skončil útočník Josef Skořepa. Ten byl nejen u postupu týmu, ale patřil k oporám i v této sezoně.

Absolutním vítězem ankety se stal stříbrný medailista z olympiády v Pekingu, vodní slalomář Ondřej Štěpánek.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři