Střelec Klimenta zacílil do manželství

Date of publication Author Jan Rachota

Sestava Bílých Tygrů v pátečním přípravném utkání v německém Jonsdorfu byla oslabena o několik opor. Na vině však nebyla zranění či nemoci, ale radostná životní událost v podání útočníka Tomáše Klimenty. Ten totiž přesně ve 14.30 hod. na liberecké radnici řekl své ano dlouholeté přítelkyni Evě a vstoupil do stavu manželského.

Na radnici svatebnímu obřadu přihlíželo několik Klimentových spoluhráčů a nechyběla ani nastupující generace Bílých Tygrů ze ZŠ U Školy. Ta se přišla podívat zejména na výkon "své" paní učitelky před svatebním oltářem...

Za klub Bílých Tygrů a redakci novomanželům gratulujeme a srdečně do společného života přejeme hodně vstřelených životních branek po vzájemných asistencích a naopak co nejméně trestných minut.

Autor fotografií: Jaroslav Appeltauer

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři