8. třídě Bílých Tygrů poděkoval hejtman Libereckého kraje

Date of publication Author Tisková zpráva

Historický úspěch libereckého mládežnického hokeje neunikl ani vrcholným představitelům Libereckého kraje. 8. třídě Bílých Tygrů, která o víkendu vybojovala v Pardubicích na Mládežnickém mistrovství ČR mistrovský titul, tak dnes před polednem poděkoval v sídle Libereckého kraje za výbornou reprezentaci hejtman Stanislav Eichler.

Hejtman ve svém poděkování neopomněl také předchozí úspěch libereckého mládežnického hokeje, únorové 3. místo na Mistrovství republiky krajů, na kterém se podíleli také někteří členové mistrovského kádru 8. třídy. Zároveň přítomným hráčům i realizačnímu týmu popřál, aby tento úspěch nebyl ojedinělý a Bílí Tygři i nadále dělali dobré jméno libereckému hokeji v Čechách i zahraničí.

Bílí Tygři patří k největším sportovním organizacím Libereckého kraje, v současné době pod jejich „křídly“ sportuje kolem 300 dětí. Ty ke své přípravě využívají profesionálního zázemí Tipsport areny a nejmodernějších tréninkových metod, což ocenili na nedávné návštěvě i představitelé ČSLH.

Fotografie z návštěvy Libereckého kraje se zobrazí po kliknutí zde.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři