Fotograf Jaroslav Appeltauer vystavuje i Tygří fotografie

Date of publication Author Jan Rachota

Fotograf Jaroslav Appeltauer, jehož práci můžete vidět již dva roky i na tomto webu, má nyní výstavu svých sportovních fotografií. Se svým kolegou Marcelem Kratochvílem ji otevřeli minulý týden pod názvem "Liberec, město sportu". Mezi exponáty pochopitelně nechybí ani jejich dílka ze zápasů Bílých Tygrů.

Výstavu najdete ve vestibulu Krajského úřadu Libereckého kraje. Navštívit ji můžete v pondělí a ve středu od 8 do 18 hodin. V úterý a ve čtvrtek je výstava přístupná od 8 do 17 hodin, v pátek od 8 do 16 hodin. Akce trvá do konce května.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři