Tomáš Netík a Štěpán Novotný se loučí s libereckým dresem

Date of publication Author Martin Kadlec

Působení útočníka Tomáše Netíka pod Ještědem k dnešnímu dni, tedy k 5. říjnu končí. Šikovný forvard se rozhodl přijmout nabídku z KHL a v pátek opustil liberecký tým. Vedení severočeského klubu se navíc dohodlo na ukončení spolupráce i s útočníkem Štěpánem Novotným, který tak rovněž pod Ještědem dále působit nebude.

Ctibor Jech
Vyjádření GM Ctibora Jecha:
„Angažmá Tomáše Netíka v našem týmu bohužel skončilo dříve, než jsme chtěli. Měli jsme ale dohodu, že v případě zajímavé nabídky ze zahraničí může kdykoliv odejít. Tato chvíle nyní nastala a my dodržujeme, na čem jsme se předem domluvili. Mrzí mě, že těch zápasů za náš tým nestihl Tomáš odehrát víc, nicméně nového hráče na jeho post hledat nebudeme.
Od Štěpána Novotného jsme čekali trochu více a i on sám by chtěl dostávat více prostoru na ledě. Proto jsme se dohodli na vzájemném ukončení spolupráce k dnešnímu dni.“

Tomáš Netík stihl za Bílé Tygry odehrát sedm extraligových utkání, ve kterých vstřelil tři branky a připsal si tři asistence. Týmu vypomohl i ve dvou zápasech European Trophy. Štěpán Novotný naskočil do šesti klání v nejvyšší soutěži, ani v jednom nebodoval.

Štěpán Novotný v dresu Bílých Tygrů

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři