Bílí Tygři hlásí nové posily. Do Liberce přestupuje Lukáš Krenželok a Petr Jelínek

Date of publication Author Martin Kadlec

Útočné řady Bílých Tygrů Liberec rozšíří důrazní útočníci Lukáš Krenželok a Petr Jelínek. Oba třicátníci přestupují do města pod Ještědem ze Slavie Praha. Vedení libereckého klubu se s novými posilami dohodlo na tříletém, respektive dvouletém kontraktu.

Lukáš Krenželok i Petr Jelínek se zapojili do přípravy A týmu Bílých Tygrů právě dnes.

Ctibor Jech
Vyjádření GM Ctibora Jecha:
„Před novou sezónou jsme chtěli doplnit kádr o důrazné, silové útočníky, kteří budou nepříjemní a nekompromisní především v prostoru před oběma brankami. Lukáš i Petr tyto atributy splňují. Góly plynoucí z důrazu a tlaku do brankoviště soupeře nám v minulých dvou sezónách chyběly a věřím, že právě obě nové posily dokáží tímto způsobem skórovat. Krenželok je navíc „čistokrevné“ levé křídlo, kterých máme v kádru nedostatek. Oba hráči jsou typově vhodní také na „černou“ defenzivní práci a svůj prostor dostanou zvláště při hře v oslabení.“

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři