Bílí Tygři vyrážejí do měst Libereckého regionu

Date of publication Author Klub

Po povedené Tygří show před libereckou radnicí se Bílí Tygři vypraví také do dalších měst Libereckého kraje i za státní hranice, do nedaleké německé Žitavy. A program bude opět pestrý!

chybět nebudou soutěže o zajímavé ceny
První zastávkou Tygří Roadshow bude už v úterý 9. září město Turnov. Na náměstí Českého ráje se vše odehraje mezi 16 a 18 hodinou. Můžete se těšit na autogramiádu hráčů Jana Výtiska, Jana Víška, Matěje Psoty a Tomáše Filippiho. Vystoupí Tygří roztleskávačky, chybět nebudou maskoti a také soutěže o zajímavé ceny.
Ve stejném čase a se stejným programem se Tygří Roadshow přestěhuje o den později (10. 9.) do České Lípy. Na náměstí TG Masaryka se budou tentokrát podepisovat Jaroslav Vlach a Matěj Psota.

V neděli 14. září Tygří Roadshow zamíří do Žitavy a ve středu 17. září se show objeví v nedalekém Jablonci nad Nisou na Mírovém náměstí.

Neváhejte! Všichni jste srdečně zváni!!

bonus

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři