Velká letní fotosoutěž zná svého vítěze!

Date of publication Author Redakce

Liberec – Během prázdnin jste se mohli zapojit do naší Velké letní fotosoutěže, čehož využila řada z vás. Po dlouhém a složitém vybírání byl nakonec za vítěze zvolen německý fanoušek Dietmar Richter, který pořídil fotku doslova na vrcholu. Gratulujeme!

V konkurenci desítek dalších snímků bodoval tento svým optimismem v kombinaci se zobrazením loga Bílého Tygra tam, kde bychom ho všichni chtěli v následujícím ročníku vidět – tedy na vrcholu.

Původně měla být vítězi cena předána už dnes na Tygřím dni před libereckou radnicí, ale vzhledem k tomu, že fanoušek nemohl z Německa dorazit, muselo dojít ke změně plánu a přistoupit k dodatečnému vyhlášení. O svou cenu, tedy permanentní vstupenku, samozřejmě nepřijde, slavnostně ji obdrží už v neděli přímo na prvním utkání sezony.

Nevyhráli jste? Nevadí, již brzy se budete moci zúčastnit dalších soutěží, ať už na zápasech, nebo na našem webu. Extraliga začíná, pojďte s námi do boje!

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři