Paráda! Osmáci ovládli turnaj v Třemošné se skóre 22:4!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Třemošná/Liberec - Tygří osmáci před sezonou válí! Dokázali navázat na akademickou kategorii U19 a ovládli turnaj v Třemošné, kde se utkali se třemi kvalitními soupeři. Nejen, že šelmy neztratily ani jeden bod, ale během duelů nasbíraly fantastické skóre 22:4!

Účastníci turnaje

HC Meteor Třemošná
HC Energie Karlovy Vary
HC Slavia Praha

Zápasy Bílých Tygrů

Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 10:2
Branky a nahrávky: Oberreiter, Jobek 4, Jansa 2, Peréz Jaromír 2, Vološín

Bílí Tygři Liberec - HC Meteor Třemošná 8:0
Branky a nahrávky: Jansa, Zverka, Hois, Peréz Jaromír, Jobek, Janata, Nebuželský, Dvořák

Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 4:2
Branky a nahrávky: Jobek 3, Oberreiter

Po úvodních dvou výhrách se Tygři utkali v souboji o první místo s pražskou Slavií. I když bylo skóre oproti předchozím střetnutím vyrovnané, i díky hattricku Milana Jobka se naše mužstvo mohlo radovat z prvního poháru ještě před začátkem sezony.

Soupiska Bílých Tygrů

Robert Leško, Matyáš Petříček - Jakub Dvořák, Jakub Ehrenberger, Vojtěch Hois, Matouš Jakubec, Radek Janata, Samuel Jansa, Milan Jobek, Adam Nebuželský, Petr Oberreiter, Diego Pérez, Jaromír Pérez, Filip Riedel, Daniel Várady, Tadeáš Vološín, Michal Zverka

Trenér Vojtěch Fiala o turnaji

„Turnaj se nám povedl, navázali jsme na výkon z utkání s Hradcem Králové a nedali soupeřům mnoho šancí na vstřelení branky. Naopak náš tým byl hladový i za rozhodnutého stavu a prosazují se nám všechny tři lajny, což bereme jako důkaz velké síly týmu.“

Osmáci turnaj Třemošná, první místo 2018