6. třída: Most odjel domů s debaklem

Date of publication Author Jan Dvořák, Jan Rachota

Liberec chtěl navázat na vítězné tažení v Chomutově a získat první letošní body na domácí půdě. To se mu podařilo beze zbytku, o čemž hovoří i jasný výsledek. Po první třetině to ještě nevypadalo tak jednoznačně, ale ve druhé třetině se ukázal i sváteční střelec Křížek, který brankou na 3:0 vnesl klid do řad domácích. Třetí třetina již byla jen „honba za body“ do kanadského bodování.

4. kolo, sobota 22. září 2007

Branky a nahrávky Bílých Tygrů: Divila (Kořínek); Vondráček (Turský, Pacan); Suska P.(Nosek); Babec (Kratochvíl, Pacan); Kratochvíl (Macek); Suska P.(Babec); Macek (Vondráček, Křížek); Ouhel (Křížek); Vondráček (Macek); Macek (Vondráček); Špinka (Kořínek).

Najman (Kreibich); Pacan – Turský; Drbohlav – Kořínek; Vála – Nosek; Špinka; Vondráček – Macek – Kratochvíl; Babec – Revaj – Divila; Křížek – Suska P. – Kuhn; Ouhel – Serbus – Čižmár.

4. kolo, sobota 22. září 2007