Sedmá třída i ve skromném počtu přehrála Dynamo

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmáci museli do utkání s Pardubicemi nastoupit vinou mnoha absencí jen s jedenácti hráči do pole, přesto kvalitního soupeře vysoko porazili. Opřít se mohli zejména o skvělý výkon kapitána Matyáše Čančíka, který si připsal bilanci 5+1. Tým skvělým výkonem také výrazně podržel gólman Ondřej Maxin.

nadst. 8, sobota 12. února 2022

Branky a nahrávky: 10. Somorovský (Jančařík), 31. Čančík (Fadrhonc), 40. Jančařík (Čančík), 41. Čančík (Tomka), 46. Čančík (Filo), 59. Čančík (Tomka), 60. Čančík (Filo) – 7. Pávek (Sekera), 57. Rakouš, 59. Rohlík (Hanzlík, Kovář)

O. Maxin (T. Průšek) — M. Čančík, D. Cerman, O. Bulík, M. Tokar, A. Somorovský, T. Jančařík, D. Al-Dhaief, Š. Tomka, P. Filo, J. Fadrhonc, N. Zet.

HC Dynamo Pardubice

V. Friml (T. Hájek) — J. Schiller, T. Řádek, A. Herynk, R. Čihák, S. Dubovči — T. Pávek, M. Kovář, M. Sekera, J. Rohlík, D. Chlupáč, F. Rakouš, N. Novák, J. Hanzlík.

nadst. 8, sobota 12. února 2022

HC Dynamo Pardubice