Patnáctka si z karlovarského ledu odváží důležité tři body

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Devítka za sebou má další povedené vystoupení. Na ledě Karlových Varů se Bílí Tygři střetli s týmem, který je doposud jako jediný dokázal obrat o všechny body. Odveta se ale podařila na výbornou! Naši hokejisté se už ve druhé minutě ujali vedení, které si po vyrovnání domácích vzali ještě v úvodní třetině zpět a pak už ho drželi po celé utkání. Pod vítězství 4:1 se střelecky podepsali Matěj Kučera, Jakub Vaněček, Šimon Šejc a David Choma.

9. kolo, sobota 26. listopadu 2022
1:4
(1:2, 0:1, 0:1)

12. Michalov (Zolnaj) – 2. Kučera (Krajdl, Choma), 18. Vaněček (Hrabčák), 33. Šejc (Vaněček), 59. Choma (Tureček).

HC Energie Karlovy Vary

M. Psohlavec (P. Kašpar) — O. Bednář, A. Hanek, M. Kubík, L. Pech, D. Schrottenbaum, M. Bauer, M. Jílek — J. Kyncl, A. Benda, J. Vaníček, M. Michalov, F. Žalud, J. Suchý, M. Mähler, A. Zolnaj, M. Šedivec, D. Franc

S. Charvát (M. Hrášek) — M. Baksalary, M. Tureček, J. Šafařovský, J. Vaněček, S. Zeman — S. Hrabčák, J. Svoboda, J. Beránek, M. Kučera, S. Kříž, D. Choma, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský.

Vojtěch Fiala
„Byl to jeden z povedenějších zápasů, máloco můžeme hodnotit jinak, než kladně. Do utkání jsme dobře vstoupili, kvalitu ale měly oba týmy a byl to hokej nahoru dolů. Od druhé třetiny jsme lépe drželi třetího útočníka výš a uplatňovali aktivní napadání. Až na pár přetažených střídání to byl opravdu poctivý týmový výkon a jsme rádi, že vezeme domů všechny body.“