Vítězná šňůra skončila, alespoň bod si však devítka z Chomutova odvezla

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Po osmi výhrách v řadě tygří kategorie U15 znovu poznala, jak chutná porážka. Do utkání na ledě silného Chomutova naši hráči nevstoupili dobře, nicméně i díky výkonu brankáře Sebastiana Charváta prohrávali stále jen těsně. V závěru dokázal vyrovnat dvougólový Šimon Bělohorský, a šlo se do prodloužení, které ukončil zkompletovaným hattrickem domácí Novák.

17. kolo, úterý 17. ledna 2023
3:2p
(2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)

15. Novák (Beran), 17. Novák (Kharboutli, Beran), 65. Novák – 1. Bělohorský, 58. Bělohorský (Šejc, Krajdl)

Piráti Chomutov

L. Geist (D. Civiš) — J. Matýšek, A. Babka, P. Heller, J. Procházka, M. Beran — D. Mooucha, M. Jenček, O. Kharboutli, D. Beran, T. Ekrt, D. Sedláček, A. Mareš, S. Peksa, F. Novák, D. Váňa.

M. Hrášek (S. Charvát) — D. Novák, M. Baksalary, M. Tureček, J. Šafařovský, S. Sanejstr, J. Vaněček — S. Hrabčák, J. Svoboda, J. Beránek, M. Kučera, S. Kříž, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský, M. Mairich.

Vojtěch Fiala
„Těžká písemka před ODM. Chomutov je v plné sestavě hodně fyzický tým, což na ledě bylo cítit, ačkoliv jsme se na to připravovali. Někteří hráči v první třetině zbytečně zalezli do ulity. V průběhu utkání jsme si s fyzickým nepoměrem dokázali poradit rychlejší kombinací a pohybem bez kotouče. První část jsme každopádně prováhali a hlavně díky Charvimu v bráně bylo skóre stále těsné. Naopak ve třetí jsme my měli nejen vyrovnat, ale i otočit. Gratulace klukům do Chomutova, pro nás to snad bude poučení. Z tohoto testu se nemůžeme omluvit jak z matiky, tady se problému musíme postavit čelem a nečekat, že to za nás někdo vyřeší.“

17. kolo, úterý 17. ledna 2023
3:2p