Třetí výhra ve čtyřech dnech! Deváťáci si vyšlápli také na Dynamo

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Z velice náročného programu v podobě tří zápasů v pouhých čtyřech dnech vytěžila naše kategorie U15 maximum. Doma totiž porazila také pardubické Dynamo! Bílí Tygři i díky dvěma trefám Šimona Bělohorského lépe začali, hosté pak skóre otočili na 3:2 ze svého pohledu. Poté se ale o slovo přihlásili znovu Liberečtí, kteří rozhodli třemi góly v řadě. Bělohorský přitom završil hattrick.

20. kolo, neděle 05. února 2023

2. Bělohorský (Hrabčák), 22. Bělohorský, 30. Vaněček (Krajdl), 34. Kučera (Krajdl), 45. Bělohorský (Krajdl) – 17. Smékal, 23. Palán (Šimonek, Smékal), 28. Kačírek (Vaško, Blažek).

S. Charvát (M. Hrášek) — M. Baksalary, Š. Šmucr, J. Šafařovský, S. Sanejstr, J. Vaněček — S. Hrabčák, T. Pekr, M. Kučera, S. Kříž, D. Choma, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský.

HC Dynamo Pardubice

M. Netušil (D. Veřmiřovský) — R. Čihák, Š. Řivnáč, O. Kačírek, A. Herynk, T. Blažek, J. Řehořek — V. Katzer, V. Joska, P. Šimonek, O. Vaško, M. Palán, Š. Smékal, M. Jindřichovský, F. Koudelka.

Vojtěch Fiala
„Je parádní, že jsme tento týden brali plný počet bodů a nadcházející derby můžeme vyhlížet jako přímý souboj o první místo. Ze zápasu přesto máme trošku smíšené pocity. Pro příště si musíme dát záležet, abychom naši hru zrychlili jak v kombinaci v útoku, tak při zakládání akcí po získání kotoučů. Zkrátka nepředržovat zbytečně puky, jelikož pak si nakládáme víc, než je třeba. Pramení z toho často zbytečné zmatky a nekomfortní situace pro naši defenzivu. Pardubice nic nevzdaly a snažily se předvádět to nejlepší až do konce. Nám se dařilo rychle odpovídat na jejich góly a v přesilovkách otočit skóre v náš prospěch.“

20. kolo, neděle 05. února 2023

HC Dynamo Pardubice