Efektivní deváťáci vysoko přehráli Rytíře

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří kategorie U15 vyrazila do Kladna se sérií čtyř výher v zádech. A přidala další! Klíčová byla už první dvacetiminutovka, která sice byla herně vyrovnaná, nicméně Liberečtí nemilosrdně trestali každé kladenské zaváhání a vypracovali si třígólový náskok. V dalším průběhu už naši hokejisté hru drželi ve svých rukách, navíc se jim podařilo ještě několik branek přidat. K vítězství 7:1 přispěl třemi body (2+1) útočník Jiří Svoboda.

22. kolo, čtvrtek 09. března 2023

18. Borkovec (Hlavsa) – 1. Svoboda (Krajdl), 14. Hrabčák (Kříž, Novák), 18. Bělohorský (Pekr), 30. Krajdl (Vaněček), 37. Šejc (Svoboda), 46. Bělohorský (Šejc), 56. Svoboda (Krajdl).

Rytíři Kladno

A. Voráček (P. Zralý) — K. Müller, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír — M. Rambousek, A. Honisch, T. Pokorný, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, F. Hlavsa, Š. Holoubek, A. Tureček, J. Kalla.

S. Charvát (M. Hrášek) — J. Šafařovský, S. Sanejstr, J. Vaněček, D. Novák — Š. Šmucr, S. Hrabčák, J. Svoboda, T. Pekr, M. Mairich, S. Kříž, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský.

Vojtěch Fiala
„Ačkoliv jsme první třetinu vyhráli 3:1, herně byla nejvyrovnanější a Kladno nás několikrát i pěkně podusilo v obranném pásmu. Ve druhé a třetí části už jsme měli převahu. Jsme rádi, že se nám po nějaké době povedl zápas, ve kterém jsme si došli za výhrou větším rozdílem branek.“

22. kolo, čtvrtek 09. března 2023

Rytíři Kladno