Důležité tři body z Varů! Za devítku poprvé pálil Pekr

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří kategorie U15 si z Karlových Varů přivezla vítězství, které ji zase o něco více přibližuje jistotě účasti v play-off. Oba týmy nastoupily vinou marodky v omezeném počtu hráčů, utkání tedy bylo fyzicky hodně náročné. Bílí Tygři nakročili za třemi body už v prvním dějství, kdy se dvakrát prosadili. Domácí se trefili až za stavu 0:3 ze svého pohledu. První gól v libereckém dresu vstřelila posila z Přerova Tomáš Pekr.

23. kolo, neděle 19. února 2023

37. Jílek (Michalov, Vaníček) – 9. Pekr, 18. Bělohorský (Krajdl), 32. Vaněček (Choma, Šejc), 42. Bělohorský (Krajdl, Sanejstr).

HC Energie Karlovy Vary

M. Psohlavec (P. Kašpar) — O. Bednář, F. Nešvera, D. Schrottenbaum, M. Jílek — A. Benda, J. Vaníček, M. Michalov, F. Žalud, A. Benko, M. Mähler, A. Zolnaj, M. Šedivec, D. Franc.

M. Hrášek (S. Charvát) — M. Tureček, J. Šafařovský, S. Sanejstr, J. Vaněček — Š. Šmucr, T. Pekr, M. Kučera, D. Choma, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský.

Libor Daněk
„Měli jsme v sestavě jen jedenáct hráčů a dva brankáře, což pro nás nebylo jednoduché. Na druhou stranu – Karlovy Vary na tom byly v utkání podobně. Měli jsme navrch, diktovali jsme tempo hry a vypracovali si poměrně hodně brankových příležitostí. Přesto pro nás byl zápas těžký, protože jsme v jeho průběhu utržili další šrámy, David Choma dokonce musel odjet do nemocnice. Jsme rádi, že jsme to zvládli. Kluci si museli hrábnout.“

23. kolo, neděle 19. února 2023

HC Energie Karlovy Vary