Napínavý zápas se šťastným koncem. Devítka přetlačila Piráty

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devátou třídu v domácím utkání s Chomutovem nečekalo nic snadného. Naši hráči museli po většinu času dotahovat, trpělivost nicméně přinesla ovoce. V 57. minutě srovnal na 4:4 Tomáš Pekr, následné prodloužení pak přesnou střelou ukončil Dominik Krajdl.

24. kolo, pátek 03. března 2023
5:4p
(1:2, 1:1, 2:1, - 1:0)

4. Mairich (Bělohorský), 35. Krajdl (Pekr, Mairich), 42. Bělohorský (Pekr), 57. Pekr (Šejc, Krajdl), 61. Krajdl (Pekr, Bělohorský) – 3. Sedláček (Peksa), 11. Sedláček (Procházka, Beran), 31. Konvalinka, 50. Beran (Konvalinka).

S. Charvát (O. Maxin) — M. Baksalary, S. Sanejstr, J. Vaněček, Š. Šmucr, J. Šafařovský, D. Novák — S. Hrabčák, T. Pekr, M. Mairich, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský, M. Čančík, J. Svoboda, S. Kříž.

Piráti Chomutov

L. Geist — A. Falis, M. Rabas, A. Babka, A. Konvalinka, P. Heller, J. Procházka, M. Beran — M. Witoš, D. Mooucha, D. Beran, J. Gombár, T. Ekrt, D. Sedláček, A. Mareš, S. Peksa.

Vojtěch Fiala
„Po dlouhé době jsme s podporou mladšího ročníku nastoupili na kompletní tři lajny, ale už během první třetiny nám dva útočníci museli vinou zranění odstoupit. Pořád máme vizi, že se nám koncem března do sestavy většina zraněných hráčů vrátí a budeme tak v plném složení. Chomutov nám nedal nic lehce, navíc jsme celý zápas i přes množství šancí museli dotahovat, což se ve třetí části povedlo. V prodloužení jsme si vzali extra bod, takže pořád hrajeme o první místo ve skupině. Budeme se snažit, aby nám těsně neuteklo.“

24. kolo, pátek 03. března 2023
5:4p