Osmička jasně porazila Letňany

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmá třída na ledě pražských Letňan nezaváhala a zvítězila jednoznačně 12:1. Hattricky nastříleli Karel Volavka a Matyáš Čančík.

10. kolo, neděle 30. října 2022

18. Boháček (Kalčev, Bajer) – 4. Volavka (Cerman), 9. Tomka (Filo), 12. Čančík (Tureček), 17. Čančík (Cerman, Fadrhonc), 20. Beneš, 22. Volavka (Jančařík), 30. Fadrhonc (Čančík, Filo), 34. Cerman (Volavka, Novák), 43. Beneš (Tureček), 44. Volavka (Tokar, Beneš), 56. Čančík (Tomka), 57. Novák (Volavka).

HC Letci Letňany

J. Sitračík (O. Vítek) — J. Bajer, M. Kraus, V. Freiberg, O. Volek, M. Stibůrek, S. Exner — J. Čmerda, M. Kalčev, V. Boháček, M. Bláha, F. Zaťko, M. Skrebela, S. Němec, S. Bosák, I. Kostenko.

O. Maxin (M. Bureš) — M. Tureček, D. Cerman, D. Al-Dhaief, Š. Tomka, D. Novák, D. Sůra — D. Telyčko, M. Čančík, M. Tokar, T. Jančařík, D. Krechler, D. Beneš, P. Filo, J. Fadrhonc, K. Volavka.

10. kolo, neděle 30. října 2022

HC Letci Letňany