Sedmáci si i přes nevydařený závěr pohlídali výhru ve Varnsdorfu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmá třída na ledě Varnsdorfu potvrdila roli favorita. V prvních dvou třetinách si vytvořila bezpečný náskok, k čemuž pomohly i hattricky Alexe Bartoviče a Šimona Šmucra. Závěrečná dvacetiminutovka se už našemu týmu tolik nepovedla a domácí upravili skóre, nicméně Tygři už si duel výrazněji zkomplikovat nenechali.

13. kolo, sobota 12. listopadu 2022

7. Kasten (Hocko), 41. Schnierer (Hocko, Koch), 43. Rýdl (Měřička), 51. Měřička, 53. Schnierer (Měřička) – 5. Bartovič (Pluhař), 8. Bartovič (Pluhař), 9. Bartovič (Rozsíval), 13. Šmucr (Čakajík), 22. Javůrek (Bartovič), 23. Šmucr (Čakajík), 34. Rozsíval, 38. Podhorský (Bartovič), 40. Šmucr, 60. Čakajík (Křeček).

HC Varnsdorf

Q. Kasten — M. Klimova, J. Rýdl, L. Pytlík, D. Ritschel, J. Jarschel, S. Koch — J. Schnierer, D. Ludwig, M. Bafia, J. Hocko, F. Froneberg, J. Chaloupecký, M. Měřička.

J. Kyznar (D. Eder) — A. Rozsíval, Š. Podhorský, F. Švajda, R. Javůrek, R. Rozsypal — M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, M. Vlačiha, L. Pluhař, A. Bartovič, R. Táborský.

13. kolo, sobota 12. listopadu 2022

HC Varnsdorf