Sedmnáctigólová přestřelka ve Dvoře Králové pro U13!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Ve velkou přestřelku se strhlo utkání sedmáků na ledě Dvora Králové. Naši hráči do zápasu výborně vstoupili a ve druhé minutě vedli už 2:0. Domácí pak ale skóre otočili a oba celky se přetahovaly až do konce. Až v čase 58:13 rozhodl o libereckém vítězství Robert Táborský.

nadst. 11, sobota 21. ledna 2023

12. Horák (Řeháček), 13. Bartoš (Nápravník), 19. Roškota, 20. Řeháček (Roškota), 29. Míka (Roškota), 38. Řeháček (Míka), 48. Roškota (Řeháček), 56. Roškota – 1. Bartovič (Lochman, Šmucr), 2. Táborský (Švajda), 17. Šmucr (Lochman), 23. Matějček (Křeček), 30. Křeček (Podhorský), 33. Bartovič (Lochman), 36. Táborský (Čakajík), 53. Lochman (Bartovič), 59. Táborský (Čakajík).

HC Dvůr Králové

Š. Lexa (Z. Čermák) — F. Horák, Š. Karban, O. Němeček, F. Švába — D. Řeháček, O. Nápravník, D. Bartoš, J. Pavlis, J. Roškota, V. Rutrle, T. Hroch, Š. Kulveit, T. Míka, A. Ševců.

D. Eder (30. J. Kyznar) — R. Rozsypal, J. Blahout, A. Rozsíval, Š. Podhorský, F. Švajda, R. Javůrek — M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, V. Lochman, A. Bartovič, R. Táborský, J. Matějček

nadst. 11, sobota 21. ledna 2023

HC Dvůr Králové