Duel s Hradcem se sedmičce nepovedl

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Domácí zápas s královéhradeckým Mountfieldem naší sedmé třídě nevyšel podle představ. Bílí Tygři se sice prosadili jako první, jenže pak už ztráceli.

nadst. 11, sobota 28. ledna 2023

2. Podhorský, 17. Rozsíval, 27. Bartovič (Bartek) – 3. Kovanda, 7. Šinkovský (Falta), 18. Kovanda, 19. Hladík (Višňar), 28. Višňar (Kovanda), 33. Šinkovský (Kania), 35. Šinkovský (Štancl), 48. Šinkovský (Tesařík, Kania), 59. Kovanda, 59. Šinkovský (Kania).

J. Kyznar (D. Eder) — R. Rozsypal, J. Blahout, A. Rozsíval, Š. Podhorský, F. Švajda, R. Javůrek — M. Bartek, M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, V. Lochman, L. Pluhař, A. Bartovič.

Mountfield HK

P. Luska (J. Dostál) — O. Štancl, M. Hrin, A. Višňar, J. Tesařík, M. Chmelík — A. Šinkovský, V. Hladík, N. Falta, P. Pánek, P. Hrdina, M. Kovanda, S. Kania, K. Drtina.

nadst. 11, sobota 28. ledna 2023

Mountfield HK