Osmá třída se nevzdala! V derby zachránila remízu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Zatímco v sobotu museli osmáci proti Chomutovu vstřebat nepovedený závěr, který rozhodl o nerozhodném výsledku, o den později naopak ve třetí části dělbu bodů sami zachránili. Proti Mladé Boleslavi prohrávali naši hráči 0:2, načež se dvakrát trefil Matyáš Čančík. Liberečtí pak měli k dispozici ještě dlouhou přesilovku pět na tři, nicméně rozdílový gól už se jim vstřelit nepodařilo.

nadst. 12, neděle 05. února 2023

45. Čančík (Tomka), 51. Čančík (Čutta) – 32. Mansfeld (Komžík), 41. Mansfeld (Komžík).

O. Maxin (T. Průšek) — M. Tureček, D. Al-Dhaief, Š. Tomka — P. Kubín, D. Telyčko, M. Čančík, M. Tokar, T. Jančařík, A. Somorovský, M. Čutta, D. Beneš, J. Fadrhonc, K. Volavka.

BK Mladá Boleslav

J. Martínek (P. Hašek) — H. Vtelenský, A. Svoboda, M. Krejčík, M. Macháček, T. Komžík, M. Zámyslický, V. Vlček — L. Šindelářová, L. Horák, J. Mansfeld, T. Pletka, D. Šimáček, K. Vrbata, M. Fadrhonc, L. Mensator, P. Klimov.

nadst. 12, neděle 05. února 2023

BK Mladá Boleslav