Šestka remizovala s Mountfieldem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šestá třída sehrála s Hradcem Králové napínavé a vyrovnané utkání, oba celky se střídaly ve vedení. V závěru měli blíže k výhře naši hokejisté, nicméně hosté zvládli v 59. minutě vyrovnat na konečných 5:5. Dva góly Liberce vstřelil Jan Matějček.

24. kolo, sobota 11. února 2023

19. Holec (TS), 23. Matějček, 33. Matějček (Holec), 50. Holec (TS), 54. Isach (Foit) – 2. Lingr (Zikmund, Klíma), 8. Lounek (Lingr), 40. Svoboda (Hardoš), 49. Pavlík (Mrštík, Matuška), 59. Mrštík (Zikmund).

A. Novotný (30. D. Hnízdo) — D. Strnádek, J. Nezmar, J. Plodek, J. Šilhán — M. Lhoták, A. Grešl, T. Isach, M. Musil, J. Kašpar, J. Matějček, P. Knap, D. Holec, M. Foit.

Mountfield HK

O. Čtvrtečka — L. Matuška, J. Prokeš, J. Lingr, T. Hardoš, V. Talanda, J. Krásný, V. Svoboda, Š. Lounek, P. Trumha, J. Pavlík, T. Cabalka, V. Klíma, A. Hejzlar, V. Zikmund, J. Mrštík.

24. kolo, sobota 11. února 2023

Mountfield HK