V utkání sedmáků se Dvorem Králové padlo 24 gólů, výhru slavili Tygři

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Utkání sedmé třídy proti Dvoru Králové se změnilo ve velkou přestřelku. Do utkání mnohem lépe vstoupili Bílí Tygři, kteří se hned v první třetině osmkrát prosadili. Další průběh duelu byl vyrovnanější. Góly přibývaly na obou stranách až do konečného výsledku 15:9.

nadst. 14, sobota 11. února 2023

1. Šmucr (Bartovič), 2. Lochman (Rozsíval), 4. Lochman (Šmucr, Bartovič), 12. Křeček (Bartovič), 13. Šmucr (Bartovič, Lochman), 13. Křeček (Pluhař), 15. Lochman (Bartovič), 17. Šmucr (Bartovič, Rozsíval), 32. Křeček (Podhorský, Švajda), 33. Šmucr (Lochman, Čakajík), 37. Šmucr (Bartovič, Podhorský), 50. Rozsíval (Podhorský), 51. Pluhař (Švajda, Táborský), 54. Lochman (Táborský), 59. Pluhař (Lochman, Táborský) – 5. Rutrle (Ševců, Švába), 5. Míka, 17. Hroch (Míka, Rutrle), 34. Míka (Roškota), 35. Němeček, 40. Míka (Němeček), 40. Míka (Horák), 47. Míka (Ševců), 56. Míka (Roškota).

D. Eder — J. Blahout, A. Rozsíval, Š. Podhorský, F. Švajda — M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, V. Lochman, L. Pluhař, A. Bartovič, R. Táborský.

HC Dvůr Králové

Š. Lexa (Z. Čermák) — T. Hroch, O. Němeček, F. Horák, F. Švába — Š. Vaňura, D. Bartoš, J. Roškota, V. Rutrle, T. Míka, A. Ševců, F. Kratochvíl, Š. Kulveit

nadst. 14, sobota 11. února 2023

HC Dvůr Králové