Osmáci uspěli v Karlových Varech, nastříleli sedm branek

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmá třída se vydala na led Karlových Varů, kde nastoupila proti domácí Energii. Ačkoliv naši hráči inkasovali jako první, skóre rychle otočili a v dalším průběhu už měli utkání pod kontrolou. Dvakrát se trefili Dominik Al-Dhaief a Karel Volavka.

nadst. 13, sobota 11. února 2023

5. Haak, 49. Gerstner (Lucovič), 57. Suchý (Kubát) – 7. Čančík (Al-Dhaief), 13. Volavka (Fadrhonc), 19. Beneš (Jančařík), 30. Tomka (Telyčko, Fadrhonc), 40. Al-Dhaief (Čančík, Krechler), 43. Al-Dhaief (Čančík, Tomka), 60. Volavka (Čančík).

HC Energie Karlovy Vary

O. Maňák (M. Hostek) — P. Mašek, V. Horáček, A. Chlapovič, V. Péc, A. Borůvka — R. Šimka, J. Kubát, Š. Lucovič, Š. Haak, K. Balbyshkin, M. Kubík, J. Suchý, L. Gerstner.

O. Maxin (T. Průšek) — D. Al-Dhaief, Š. Tomka, D. Cerman — P. Kubín, D. Telyčko, M. Čančík, T. Jančařík, A. Somorovský, D. Beneš, J. Fadrhonc, K. Volavka, D. Krechler.

nadst. 13, sobota 11. února 2023

HC Energie Karlovy Vary