Jako na horské dráze. Osmička uspěla v přestřelce s Litvínovem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmá třída sehrála v domácím prostředí proti Litvínovu neobyčejně divoký zápas. V první polovině jasně dominovali naši hokejisté, kteří si vypracovali náskok 6:1. Hosté ale v závěru druhé třetiny mocně dotahovali a do třetího dějství už se šlo za libereckého vedení pouze o gól. Bílí Tygři nicméně závěr duelu zvládli dobře a výhru už si vzít nenechali. Hattrickem se blýskla nedávná posila z Jablonce Petr Kubín.

nadst. 14, sobota 18. února 2023

-7. Čančík (Beneš), 12. Telyčko (Krechler, Al-Dhaief), 14. Fadrhonc (Čančík, Krechler), 16. Fadrhonc (Čančík), 20. Kubín (Beneš), 22. Kubín (Tomka), 48. Tomka (Telyčko, Al-Dhaief), 52. Kubín (Novák) – 7. Zörner (Gimmler, Butka), 34. Butka (Kváš), 36. Baudyš (Butka), 39. Butka (Kváš), 40. Cvrček (Záruba).

O. Maxin (41. T. Průšek) — D. Novák, D. Cerman, D. Al-Dhaief, Š. Tomka — V. Lochman, A. Bartovič, P. Kubín, D. Telyčko, M. Čančík, M. Tokar, T. Jančařík, A. Somorovský, D. Krechler, D. Beneš, J. Fadrhonc.

HC VERVA Litvínov

O. Pinc (T. Winkelhöfer) — L. Mácha, J. Hauptvogl, F. Cvrček, V. Zörner — J. Záruba, M. Sýkora, I. Gimmler, D. Baudyš, V. Jeřábek, J. Valenta, A. Čermák, K. Kváš, V. Butka.

Ctibor Jech ml.
„První polovinu zápasu jsme hráli velmi dobře a vedli jsme 6:1, jenže v závěru druhé třetiny jsme měli obrovský výpadek, kdy jsme zřejmě pod dojmem nějakého uspokojení úplně přestali hrát. Litvínov dal čtyři slepené góly a snížil. Do třetí části jsme pak trošku přeházeli sestavu a znovu jsme začali hrát zodpovědněji dozadu. Nakonec jsme zaslouženě zvítězili.“

nadst. 14, sobota 18. února 2023

HC VERVA Litvínov