Výborná první třetina osmákům tentokrát nestačila

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Podruhé ve dvou dnech odehrála naše osmá třída zajímavou přestřelku. Podobně jako doma s Litvínovem, i na ledě Sparty se Liberci skvěle vydařila první třetina. Tygří mladíci vedli 3:0, nicméně zbytek pěkného utkání už patřil domácím.

nadst. 15, neděle 19. února 2023

28. Kolupaev (Kincl, Stefaňuk), 31. Stefaňuk (Kolupaev), 40. Vágner (Sivek), 43. Jáchim (Trachta, Petržela), 44. Kolupaev (Stefaňuk), 51. Sivek (Stefaňuk, Kincl), 59. Stefaňuk – 7. Tomka (Kubín), 10. Bartovič, 14. Fadrhonc (Čančík), 41. Čančík (Novák, Beneš), 57. Novák (Beneš, Čančík).

HC Sparta Praha

Š. Fafejta (M. Všetečka) — J. Plesník, D. Trachta, L. Vágner, J. Kincl, J. Petržela, A. Gottwald — V. Sivek, D. Kolupaev, D. Heřman, V. Boháček, M. Jáchim, S. Platil, D. Stefaňuk, V. Vlk.

O. Maxin (T. Průšek) — D. Cerman, D. Al-Dhaief, Š. Tomka, D. Novák — A. Bartovič, P. Kubín, D. Telyčko, M. Čančík, M. Tokar, T. Jančařík, V. Lochman, A. Somorovský, D. Krechler, D. Beneš, J. Fadrhonc.

Ctibor Jech ml.
„Velmi dobře jsme do utkání vstoupili, nicméně do druhé třetiny jsme trošku polevili, čehož Sparta využila a srovnala na 3:3. Do třetí části jsme nastoupili znovu s odhodláním, že to zvládneme. Rychle jsme dali čtvrtou branku, takže byl tým na dobré vlně. Potom jsme ovšem chybami v obraně Spartě umožnili skóre otočit. V závěru jsme ještě dvakrát hráli bez gólmana, nejdřív jsme snížili na 5:6, následně jsme inkasovali.“

nadst. 15, neděle 19. února 2023

HC Sparta Praha