Sedmička nestačila na pardubické Dynamo

Date of publication Author Jan Kordík

Pardubice/Liberec - Naši sedmáci nevstoupili do utkání na ledě Dynama ideálně a o úspěchu domácích rozhodla především první část. V té se totiž Pardubickým povedlo skórovat hned pětkrát a Liberec oponoval pouze jednou trefou. Tygrům se přece jen podařilo snížit ve druhé třetině, nicméně Pardubice si své vítězství pojistili brankou na 6:2 v závěrečné periodě.

1. kolo, sobota 25. února 2023

6. Andrejko (Novák), 8. Pospíchal, 12. Novák (Andrejko), 18. Andrejko (Novák), 20. Vích (Novák, Andrejko), 48. Hanzlík (Novák) – 12. Podhorský (Strnádek), 34. Strnádek.

HC Dynamo Pardubice

R. Marossy (J. Šmíd) — F. Florián, M. Kubát, T. Čáslava, J. Fiala, J. Bezstarosti — D. Jaroš, M. Pospíchal, T. Vích, J. Hanzlík, N. Novák, L. Andrejs, L. Andrejko, Š. Procházka, V. Bartheldy.

D. Eder (J. Kyznar) — R. Rozsypal, D. Strnádek, J. Blahout, A. Rozsíval, F. Švajda — M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, V. Lochman, Š. Podhorský, L. Pluhař, A. Palaš, R. Táborský.

1. kolo, sobota 25. února 2023

HC Dynamo Pardubice