Skvělý výkon! Šestka nasázela Pardubicím dvanáct gólů

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šesťáci vyrazili do Pardubic, kde si rychle vytvořili náskok 3:0. Domácí pak ovšem třemi góly dokázali srovnat a hrálo se znovu od začátku. Bílí Tygři každopádně v dalším průběhu dominovali a Dynamo jasně přestříleli.

23. kolo, čtvrtek 02. března 2023

16. Petr, 17. Černý (TS), 25. Černý, 51. Vašíček (Chmelař) – 7. Grešl, 11. Foit (Matějček), 14. Strnádek, 25. Knap (Foit), 30. Kašpar (Grešl), 35. Kašpar (TS), 36. Matějček (TS), 37. Knap (Strnádek), 41. Isach (TS), 48. Holec, 56. Matějček, 60. Holec.

HC Dynamo Pardubice

J. Šimon — P. Vašek, F. Drášil, J. Vašíček, J. Dušek, T. Švadlenka — D. Forman, D. Chmelař, M. Roček, M. Píša, F. Kačmarik, M. Procházka, A. Petr, L. Pešek, M. Nenadál, M. Havelka, Š. Černý.

D. Hnízdo — D. Strnádek, J. Nezmar, T. Helísek, K. Veselý, J. Šilhán — M. Lhoták, A. Palaš, A. Grešl, T. Isach, M. Musil, J. Kašpar, J. Matějček, P. Knap, D. Holec, M. Foit.

23. kolo, čtvrtek 02. března 2023

HC Dynamo Pardubice