Šestá třída přehrála Kolín 10:0

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šesťáci předvedli další výborné ofenzivní představení, tentokrát navíc s čistým kontem brankáře Davida Hnízda. Bílí Tygři si hned v první třetině vystříleli pohodlný náskok a výsledek zaokrouhlili až na 10:0.

26. kolo, sobota 04. března 2023

3. Lhoták (Veselý), 4. Holec (Isach), 10. Strnádek, 15. Isach (TS), 20. Foit (Palaš), 32. Isach, 38. Grešl (Musil), 53. Isach (Musil, Palaš), 56. Knap (Nezmar), 60. Nezmar (Lhoták).

D. Hnízdo — D. Strnádek, J. Nezmar, T. Helísek, K. Veselý, J. Šilhán, J. Plodek, D. Malaník — M. Lhoták, A. Palaš, A. Grešl, T. Isach, M. Musil, J. Kašpar, P. Knap, D. Holec, M. Foit.

SC Kolín

M. Tomek (M. Müller) — M. Štus, F. Peroutka, T. Vokoun, P. Kalina, D. Rak — J. Vančura, V. Vančura, Š. Čepelák, M. Miška, Š. Kaiser, D. Novotný, J. Strnad, M. Hanc, M. Zahradníček.

26. kolo, sobota 04. března 2023

SC Kolín