Sedmička se proti Hradci prosadila příliš pozdě

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmá třída odehrála bojovné utkání s Hradcem Králové, které nabídlo minimum gólů. Matyas Čutta svoji trefou v 57. minutě vykřesal našemu týmu naději na body, nicméně vyrovnat se už těsně nepodařilo.

2., sobota 04. března 2023

57. Čutta – 22. Višňar (Falta), 35. Kovanda.

D. Eder (J. Kyznar) — J. Blahout, A. Rozsíval, F. Švajda, R. Javůrek, J. Matějček — M. Bartek, M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, V. Lochman, Š. Podhorský, M. Čutta, A. Bartovič, R. Táborský.

Mountfield HK

J. Dostál — M. Holeček, O. Štancl, M. Hrin, Š. Lilge, A. Višňar, J. Tesařík — A. Šinkovský, V. Hladík, N. Falta, P. Pánek, P. Hrdina, M. Kovanda, S. Kania, K. Drtina.

2., sobota 04. března 2023

57. Čutta – 22. Višňar (Falta), 35. Kovanda.

Mountfield HK