Rychlý Čuttův hattrick položil základ k vysokému vítězství osmáků nad Chomutovem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmá třída prožila na chomutovském ledě parádní vstup do utkání, po dvaceti minutách vedla už 5:1! Již během první třetiny zkompletoval hattrick útočník Matyas Čutta. Naši hokejisté kontrolovali hru i nadále a nedovolili Pirátům se do zápasu vrátit.

nadst. 16, neděle 05. března 2023

7. Majzner (Cimrman), 36. Ričl – 1. Bartovič (Čutta), 6. Čutta, 8. Čutta, 13. Čutta (Rozsíval, Fadrhonc), 18. Volavka (Sůra), 30. Volavka, 38. Fadrhonc (Cerman), 53. Fadrhonc (Tokar).

Piráti Chomutov

M. Mitev — K. Polášek, P. Hrebinec, T. Řepka, A. Bohačik — V. Fedorenko, I. Snopek, M. Sojčík, M. Cimrman, M. Slabyhoud, M. Ričl, J. Majzner.

O. Maxin (T. Průšek) — D. Cerman, D. Sůra, D. Novák, A. Rozsíval — V. Lochman, A. Bartovič, P. Kubín, D. Telyčko, M. Tokar, A. Somorovský, M. Čutta, J. Fadrhonc, K. Volavka.

Ctibor Jech ml.
„Měli jsme perfektní vstup do zápasu, prezentovali jsme se kvalitním pohybem a prosazovali jsme se. Soupeři jsme toho moc nedovolili. Měli jsme navrch, dobře jsme drželi a posouvali kotouč. Mohli jsme dát i o několik gólů víc, byl to od začátku do konce velmi dobrý výkon.“

nadst. 16, neděle 05. března 2023

Piráti Chomutov