Vyrovnaný zápas šestky s Boleslaví rozhodl v závěru soupeř

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří šestá třída nastoupila na ledě Mladé Boleslavi, kde se hrál vyrovnaný hokej. Nejdříve tahali za delší konec Liberečtí, pak domácí, našim hráčům se ovšem dvěma góly v závěru povedlo srovnat na 4:4. Poslední minuty nicméně patřily znovu Boleslavi, která zásluhou trefy Sedrika Schwarze – syna bývalého gólmana libereckého áčka – rozhodla utkání ve svůj prospěch.

25. kolo, čtvrtek 09. března 2023

20. Kvaizar (TS), 24. Souček, 37. Lofaj, 47. Hlinský (Svačina), 58. Schwarz, 60. Poláček – 11. Knap, 21. Knap (Isach), 55. Křeček (TS), 58. Isach

BK Mladá Boleslav

T. Mensator (M. Náhoda) — A. Šourek, M. Souček, O. Poláček, J. Dvořák — R. Svačina, O. Kvaizar, V. Koza, Š. Lofaj, F. Svoboda, S. Schwarz, J. Hlinský, B. Havlík, A. Trojan.

D. Hnízdo — D. Strnádek, J. Nezmar, T. Helísek, K. Veselý, J. Matějček, J. Šilhán — D. Křeček, M. Lhoták, A. Grešl, T. Isach, M. Musil, J. Kašpar, P. Knap, D. Holec, M. Foit.

25. kolo, čtvrtek 09. března 2023

BK Mladá Boleslav