Sedmáci přestříleli Boleslav! Lochman se blýskl čistým hattrickem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmá třída v Boleslavi rychle prohrávala, jenže pak si slovo vzal Václav Lochman, a v rozmezí 16. a 29. minuty třemi trefami v řadě otočil skóre ve prospěch Liberce. Oba týmy se ještě několikrát prosadily, ale naši hráči si vedení vzít už nenechali a připsali si cenné vítězství nad rivalem.

3. kolo, pátek 10. března 2023

1. Skořepa (Krupka), 38. Hybner (Slavata), 38. Slavata (Hložek), 48. Skořepa, 59. Ladra – 16. Lochman (Šmucr), 21. Lochman, 29. Lochman (Bartovič), 47. Táborský (Čakajík), 47. Bartovič (Šmucr, Lochman), 56. Křeček.

BK Mladá Boleslav

M. Kobrle (D. Varečka) — D. Laskavyj, M. Kulhavy, M. Vogl, A. Meňhart, J. Kriško, J. Hložek — M. Krupka, J. Hybner, L. Šulc, L. Trč, V. Slavata, J. Štros, A. Šimek, D. Skořepa, A. Ladra.

D. Eder (30. J. Kyznar) — R. Rozsypal, J. Blahout, A. Rozsíval, F. Švajda, R. Javůrek, J. Matějček — M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, V. Lochman, Š. Podhorský, A. Bartovič, R. Táborský.

3. kolo, pátek 10. března 2023

BK Mladá Boleslav