Hattrick za pět minut! Isach posunul šestou třídu k výhře v Poděbradech

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří šestá třída odehrála v Poděbradech vyrovnanou první třetinu. Tu druhou si poté podmanil Tomáš Isach, který během necelých pěti minut nasázel čistý hattrick a dostal svůj tým do náskoku, který už Liberec neztratil.

27. kolo, sobota 11. března 2023

2. Kurka (Zradička, Mucha), 15. Hajduk (Toman), 31. Olša (TS), 39. Olša (Zradička, Toman), 48. Zradička (Olša) – 14. Knap (Lhoták), 16. Matějček (TS), 24. Isach, 25. Isach (Matějček), 29. Isach (Matějček), 36. Holec (Nezmar), 50. Grešl (Holec), 58. Foit (TS).

HC Poděbrady

T. Luxemburk — J. Bedrna, J. Olša, J. Bucek, M. Vavřina — M. Hajduk, T. Mucha, O. Zradička, M. Toman, M. Chadima, M. Kurka.

A. Novotný (30. D. Hnízdo) — J. Nezmar, D. Malaník, T. Helísek, J. Plodek, K. Veselý, J. Matějček, J. Šilhán — M. Lhoták, A. Grešl, T. Isach, M. Musil, J. Kašpar, P. Knap, D. Holec, M. Foit

27. kolo, sobota 11. března 2023

HC Poděbrady