V Hradci se dlouho čekalo na gól, sedmička padla 0:3

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmička vyjela do Hradce Králové, kde se bojovalo o každý metr ledu. Zápas byl dlouho 0:0, na první branku se čekalo až do 48. minuty, kdy skóre otevřel domácí tým. Bílí Tygři se na druhé straně bohužel neprosadili a svému soupeři nakonec podlehli o tři góly.

5. kolo, sobota 11. března 2023

48. Višňar (Pánek), 49. Višňar (Pánek), 57. Kania (Višňar).

Mountfield HK

J. Dostál — M. Holeček, O. Štancl, M. Hrin, Š. Lilge, A. Višňar, J. Tesařík, M. Chmelík — V. Hladík, N. Falta, P. Pánek, P. Hrdina, S. Kania

J. Kyznar (30. D. Eder) — D. Strnádek, J. Blahout, A. Rozsíval, F. Švajda, R. Javůrek — M. Bartek, M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, V. Lochman, Š. Podhorský, L. Pluhař, A. Bartovič.

5. kolo, sobota 11. března 2023

48. Višňar (Pánek), 49. Višňar (Pánek), 57. Kania (Višňar).

Mountfield HK