Krásný zápas v Mladé Boleslavi zvládli osmáci s vítězným koncem!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Osmá třída Bílých Tygrů odehrála derby na ledě Mladé Boleslavi, kde se už tradičně hrál velice kvalitní a vyrovnaný duel. Liberečtí ve druhé třetině těsně prohrávali, nicméně v polovině utkání dokázali vyrovnat a následně se dokonce ujmout vedení. Při vítězství 4:2 se dvakrát prosadil Daniel Telyčko.

nadst. 17, neděle 12. března 2023

10. Vrbata (Mansfeld, Pletka), 28. Mansfeld (Vrbata, Pletka) – 6. Kubín (Tomka, Beneš), 30. Telyčko (Kubín), 36. Kučera (Novák, Beneš), 56. Telyčko (Tomka, Kubín).

BK Mladá Boleslav

J. Martínek (M. Kobrle) — H. Vtelenský, A. Svoboda, M. Kulhavy, M. Krejčík, M. Macháček, T. Komžík, V. Vlček — M. Bydžovský, L. Šindelářová, J. Mansfeld, T. Pletka, D. Šimáček, K. Vrbata, M. Fadrhonc, P. Klimov, L. Mensator.

O. Maxin (T. Průšek) — D. Cerman, Š. Tomka, D. Novák, D. Sůra — P. Kubín, T. Jančařík, A. Somorovský, M. Čutta, J. Fadrhonc, D. Beneš, M. Kučera, M. Tokar, D. Telyčko.

Ctibor Jech ml.
„Oba týmy si zaslouží pochvalu, byl to parádní zápas plný šancí a hezkých hokejových momentů, navíc ve vysokém tempu a kvalitě. Utkání bylo až do konce hodně vyrovnané. V brance nás podržel Ondra Maxin, což byl základ naší výhry. Dokázali jsme se také dobře prosadit v předbrankovém prostoru, ze kterého jsme vstřelili góly.“

nadst. 17, neděle 12. března 2023

BK Mladá Boleslav