Z dobře rozehraného zápasu bylo drama, šestka si ale výhru nad Chrudimí vzít nenechala

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří šestá třída v duelu s Chrudimí prožila výborný začátek, po první třetině vedli domácí 4:0. Východočeši pak ale spustili velkou stíhací jízdu a deset minut před koncem svítilo na tabuli skóre 5:5. Následně ovšem dvakrát skórovali znovu Tygři, kteří nakonec zvítězili těsně 7:6.

28. kolo, sobota 18. března 2023

2. Strnádek (Grešl), 8. Foit, 12. Knap (Foit, Strnádek), 12. Nezmar (Holec), 38. Grešl, 50. Foit (Nezmar), 53. Matějček (Foit) – 33. Rubišar (Kňava, Klusoň), 35. Klusoň (Staněk), 41. Klusoň (Ehl, Scholz), 43. Scholz (Staněk), 47. Chmelík (Klusoň), 56. Klusoň (Stránský).

D. Hnízdo (A. Novotný) — D. Strnádek, J. Nezmar, T. Helísek, J. Plodek, K. Veselý, J. Matějček, J. Šilhán — M. Lhoták, A. Grešl, T. Isach, J. Kašpar, P. Knap, D. Holec, M. Foit.

HC Chrudim

A. Portlík — O. Scholz, V. Staněk, M. Stránský, J. Motyčka — L. Kňava, B. Souček, J. Rubišar, M. Ehl, M. Chmelík, M. Filip, O. Klusoň, M. Kadlec

28. kolo, sobota 18. března 2023

HC Chrudim