Osmáci přestříleli Vary, výhru jistil hattrickem Čutta

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří kategorii U14 se výsledkově povedla první polovina utkání, kdy si vypracovala až třígólový náskok. Když už to vypadalo, že by se Karlovy Vary mohly do zápasu více vrátit, skóroval ve třetí části hned třikrát Matyas Čutta, který svůj tým definitivně uklidnil. Severočeši uhájili domácí led výsledkem 7:4.

nadst. 18, sobota 18. března 2023

18. Novák (Tokar, Sůra), 25. Beneš (Fadrhonc), 27. Kubín (Čutta, Novák), 33. Filo (Novák), 47. Čutta, 51. Čutta, 56. Čutta – 28. Balbyshkin (Kubík), 37. Mašek (Gerstner), 41. Mašek (Balbyshkin, Kubík), 54. Kubík (Balbyshkin).

O. Maxin (T. Průšek) — D. Cerman, D. Al-Dhaief, Š. Tomka, D. Novák, D. Sůra — P. Kubín, D. Telyčko, M. Tokar, A. Somorovský, M. Čutta, D. Beneš, P. Filo, J. Fadrhonc

HC Energie Karlovy Vary

O. Maňák (M. Hostek) — P. Mašek, V. Horáček, A. Chlapovič, A. Borůvka — J. Kubát, M. Fuksa, Š. Lucovič, K. Balbyshkin, M. Kubík, J. Suchý, L. Gerstner.

Ctibor Jech ml.
„Jsme rádi za výhru a vysoký počet vstřelených gólů. Co se týče hry, nebylo to z naší strany úplně ono. Limitovaly nás nepřesnosti a zbytečně ztracené puky, musíme na tom zapracovat.“

nadst. 18, sobota 18. března 2023

HC Energie Karlovy Vary