Velký obrat Pardubic, sedmička nebodovala

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naše sedmá třída měla domácí střetnutí s Pardubicemi rozehrané víc než nadějně, bohužel ale nezvládla druhou polovinu utkání. Dynamo otočilo skóre ze stavu 5:2 až na konečných 5:7 z libereckého pohledu.

4. kolo, neděle 19. března 2023

2. Javůrek (Matějček), 6. Čutta, 31. Šmucr (Lochman), 33. Lochman, 33. Šmucr (Blahout) – 6. Pospíchal, 9. Andrejko (Novák), 35. Novák (Čáslava), 38. Andrejko (Novák), 38. Vích (Hladík), 46. Vích (Kubát), 60. Andrejko.

D. Eder (J. Kyznar) — D. Strnádek, J. Blahout, A. Rozsíval, F. Švajda, R. Javůrek — M. Šmucr, D. Křeček, V. Lochman, Š. Podhorský, L. Pluhař, M. Čutta, A. Bartovič, J. Matějček.

HC Dynamo Pardubice

T. Hájek (J. Šmíd) — F. Florián, D. Jaroš, M. Kubát, T. Čáslava, J. Fiala, M. Faško — J. Hladík, M. Pospíchal, T. Vích, P. Mužátko, J. Hanzlík, N. Novák, L. Andrejs, L. Andrejko, Š. Procházka, V. Bartheldy.

4. kolo, neděle 19. března 2023

HC Dynamo Pardubice