Skvělá práce, sedmá třída přetlačila Boleslav!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Zatímco v neděli naši sedmáci dobře rozehrané klání s Pardubicemi ztratili a prohráli, hned o den později si v opačném gardu spravili chuť. Proti Mladé Boleslavi prohrávali 0:2, načež předvedli výborný úsek ve druhé a třetí části, kdy se trefili pětkrát v řadě a převrátili skóre derby na svoji stranu. Dvakrát skóroval Štefan Podhorský.

6. kolo, pondělí 20. března 2023

31. Podhorský (Táborský), 32. Čakajík, 42. Táborský (Bartovič, Bartek), 52. Podhorský, 56. Šmucr (Bartovič, Bartek) – 1. Skořepa (Slavata), 30. Skořepa (Štros, Kulhavy), 57. Skořepa (Kulhavy).

J. Kyznar (D. Eder) — D. Strnádek, J. Blahout, A. Rozsíval, F. Švajda, R. Javůrek — M. Bartek, M. Šmucr, D. Křeček, J. Matějček, M. Čakajík, R. Táborský, V. Lochman, Š. Podhorský, A. Bartovič.

BK Mladá Boleslav

J. Řezáč (M. Kobrle) — D. Laskavyj, M. Kulhavy, M. Vogl, A. Meňhart, I. Malayev, J. Hložek — M. Krupka, L. Šulc, L. Trč, V. Slavata, J. Štros, A. Šimek, D. Skořepa, A. Ladra.

6. kolo, pondělí 20. března 2023

BK Mladá Boleslav