Drama se šťastným koncem! Sedmička si vyšlápla na Boleslav

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmá třída na domácím ledě přivítala Mladou Boleslav, se kterou to jako vždy byla velká bitva až do poslední vteřiny. V samotném závěru se ale hokejové štěstíčko přiklonilo na libereckou stranu, utkání rozhodl v čase 58:15 Jan Matějček.

1. kolo, sobota 23. září 2023

Branky a nahrávky: 23. Isach (Grešl, Holec), 53. Holec (Helísek), 54. Lhoták (Machačný, Grešl), 59. Matějček (Holec) – 23. Lofaj (Kvaizar, Schwarz), 26. Hlinský, 54. Schwarz (Kvaizar, Lofaj) Rozhodčí: Hois, Jansa. Diváci: 51. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3.

Hnízdo – Nezmar, Malaník, Helísek, Plodek, Veselý, Šilhán – Lhoták, Brunclík, Grešl, Isach, Machačný, Musil, Matějček, Holec, Foit.

BK Mladá Boleslav

Kobrle – Šourek, Žemba, Souček, Mucha, Poláček, Dvořák – Svačina, Kvaizar, Lofaj, Havlík, Svoboda, Schwarz, Hlinský, Beneš, Kučera.

Jan Lucák
„Za mě to byl perfektní zápas nahoru dolů, důležitý byl každý uhraný souboj a každá přihrávka. Utkání mělo velkou úroveň, byla to přetahovaná až do konce. Projevil se charakter a hlad po výhře, štěstíčko se v závěru přiklonilo na naši stranu. Po dvou kolech máme všechny body, začátek jsme nakopli dobře. Sezóna ale ještě bude dlouhá.“

1. kolo, sobota 23. září 2023

BK Mladá Boleslav