Páťáci s Jabloncem přišli o náskok, zachránili alespoň remízu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří pátá třída začala souboj s Jabloncem na výbornou, v první části se třikrát prozradila a na začátku druhé vedla už 4:0. Vlci následně předvedli velký obrat a opakovaně se vyšvihli do vedení, nicméně poslední slovo měli znovu naši hráči, kteří srovnali na konečných 6:6.

2. kolo, sobota 30. září 2023

2. Charvát, 13. Charvát (Machačný), 20. Erlebach (Kestler), 21. Rasel (Shpilka), 50. Kuneš, 55. Křovina (Daníček) – 21. Huk, 24. Čech (Petráš, Suchý), 28. Čech (Brodský), 38. Čech (Pavlata), 50. Vrběcký (Leder), 51. Huk.

Masopust – Čakajík, Fejgl, Čančík, Kestler – Machačný, Křovina, Shpilka, Kuneš, Duda, Charvát, Rasel, Martiš, Daníček, Erlebach, Molnár.

TJ HC Jablonec n/N.

Štofaník – Petráš, Novotná, Suchý, Vrběcký – Čech, Fendrich, Brodský, Huk, Pavlata, Leder, Opočenský.

2. kolo, sobota 30. září 2023

TJ HC Jablonec n/N.