Deváťáci přetlačili Motor

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Devátá třída v pátečním utkání s Českými Budějovicemi rychle prohrávala, načež dobývala soupeřovu defenzivu a snažila se o zvrat. Z tlaku nakonec přece jenom vytěžila zasloužené vítězství, pod které se dvěma vstřelenými brankami podepsal Matyáš Tureček.

6. kolo, pátek 23. února 2024

Branky a nahrávky: 38:50 Tureček (Novák; 5/3), 40:58 Kubín (Srnský; 5/5), 58:54 Tureček (5/5) – 01:37 Kysilka (Láf; 5/5).

Maxin – Tomka, Pacovský, Srnský, Tureček, Novák – Hloušek, Volavka, Filo, Beneš, Fadrhonc, Bartovič, Cerman, Čančík, Kubín.

Banes Motor Č. Budějovice

Schejbal – Máče, Švec, Walter, Pekař, J. Chaloupka – L. Chaloupka, Kosař, Šíma, Kysilka, Vostracký, Shrbený, Láf, Záviš.

Vojtěch Fiala
„Inkasovali jsme hned z prvního protiútoku, načež naši převahu v dalších fázích zápasu likvidoval opět skvělý Schejbal v bráně. Že jsme utkání nakonec zvládli otočit nám dává naději hrát o dobré nasazení do prvních kol play-off. V úterý jedeme do Budějovic k odvetě, tak doufám, že začneme lépe než dnes.“

6. kolo, pátek 23. února 2024

Banes Motor Č. Budějovice