Hodně nepovedený zápas. Deváťáci si připsali první prohru v nadstavbě

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devátá třída si po výsledkově úspěšném vstupu do nadstavby vybrala slabší představení. Domácí zápas se silnou Plzní našemu týmu herně ani výsledkově vůbec nevyšel. Jediný gól vstřelil při nejvyšší prohře liberecké U15 v aktuální sezóně Matyáš Čančík.

5. kolo, neděle 18. února 2024

56. Čančík (Filo, Cerman) – 6. Matoušek (Stupka), 10. Volf (Blengino), 23. Bobek (Stupka), 25. Mertl (Stupka, Bobek), 32. Matoušek (Stupka), 37. Bobek (Stupka, Holub), 41. Strnad (Matoušek), 49. Mečl (Beran), 54. Mertl (Bobek, Stupka), 56. Volf (Lavička, Matoušek), 59. Matoušek.

Maxin – Tomka, Srnský, Tureček, Novák – Volavka, Filo, Šejc, Beneš, Fadrhonc, Šťástková, Cerman, Čančík, Kubín.

HC Škoda Plzeň

Osvald – Strnad, Volf, Hofmann, Holub, Lavička, Souček, L. Stupka – Beran, Mertl, Blengino, Svoboda, Matoušek, Mečl, F. Stupka, Bobek.

Vojtěch Fiala
„Z naší strany je to dnes velká ostuda, Plzeň byla celý zápas lepším týmem. Věděli jsme, že jsou to fyzicky silní kluci, ale dneska nás přehráli ve všech ohledech, ne pouze silově. Nejvíc mě štve, že hosté zkrátka byli poctivější, zatímco my hráli od první třetiny na číhanou.“

5. kolo, neděle 18. února 2024

HC Škoda Plzeň