Hladký start, devítka přehrála Říčany

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří kategorie U15 má za sebou povedené vykročení do nové extraligové sezóny. V prvním kole na domácím ledě přivítala nováčka nejvyšší soutěže Říčany, kterým nastřílela devět branek. Hattrick si ve své soutěžní premiéře za Liberec připsal Mario Vaksmansky. Dominik Eder naopak ani jednou neinkasoval.

1. kolo, neděle 08. září 2024

5. Vaksmansky, 13. Dvořák (Železný, Rozsíval), 23. Matějček (Bartovič), 29. Hladík (Vaksmansky, Strnádek), 39. Vaksmansky (Železný, Rozsíval), 53. Lochman (Hladík), 55. Vaksmansky (Železný), 57. Žďára (Matějček, Bartovič), 60. Matějček (Bartovič).

D. Eder (J. Kyznar) — R. Javůrek, V. Lochman, A. Rozsíval, J. Nezmar, F. Němec, D. Strnádek — A. Bartovič, M. Krajnc, D. Železný, M. Šmucr, P. Dvořák, J. Matějček, J. Hladík, M. Vaksmansky, J. Žďára.

HC Com-Sys Říčany

M. Krajčík (O. Svoboda) — J. Jelínek, M. Skoumal, M. Holub, Novotný, H. Vasilyeu, Š. Kříž, D. Haltuf, T. Rudolf, O. Nábělek, O. Nejčev, A. Zaal, M. Kubáni, A. Purma, M. Kocourek, Š. Kužma, L. Přibyl, M. Ludvík.

Jakub Mulač
„Jsme rádi, že už to začalo, z kluků byla cítit extrémní motivace a chuť. Výsledkově super, zvládli jsme utkání za tři body a zároveň bez inkasovaného gólu, brankář Dominik Eder podal koncentrovaný výkon. I přes výhru víme, kde nás tlačí bota. V utkání jsme měli velké rezervy, budeme na tom v týdnu pracovat a snažit se den ode dne posouvat. Chceme se co nejlépe připravit na těžký příští víkend, kdy nás čeká Mladá Boleslav a Pardubice.“

1. kolo, neděle 08. září 2024

HC Com-Sys Říčany