Tygří klub

O projektu

Tygří klub nabízí spontánní pohybovou aktivitu před školou. Jedná se o projekt ve spolupráci se ZŠ U Školy, který je ovšem otevřen i hráčům z jiných škol. Role trenéra v družině je pouze dozor, který dohlíží na bezpečnost. Cílem je, aby si děti sami volily činnost, komunikovaly spolu, hrály si a fungovaly společně napříč věkovými kategoriemi. Po skončení družiny trenér odvádí žáky ZŠ U Školy přímo do školy. Družina je určená pro hráče od 1. třídy základních škol, dále není věkově omezená. Nejvíce ji doporučujeme žákům prvního stupně.

Aktuální nabídka

• Pondělí 6:45 – 7:45
  • Úterý 6:45 - 7:45
  • Středa 6:45 – 7:45
  • Čtvrtek 6:45 - 7:45
  • Pátek 6:45 – 7:45

V pondělí, úterý a středu se ranní Tygří klub koná v hale míčových sportů, společný sraz je na recepci. Ve čtvrtek a pátek se naopak odehrává v prostorách tělocvičny ZŠ U Školy, sraz je u hlavního školního vchodu.

Věková kategorie

od 1. třídy

zdarma

Přihlašování

Na Tygří družinu se hráči nemusejí přihlašovat.

Benjamin Vomáčka
vomacka@hcbilitygri.cz

Odpolední klub ZŠ U Školy

Pro hráče tygří akademie, kteří studují na ZŠ U Školy, nově představujeme také odpolední klub! Každý školní den probíhá v prostorách ZŠ U Školy, samozřejmostí je pedagogický dozor i návaznost programu jak na školní rozvrhy, tak na týmové tréninky v naší akademii. Odpolední klub se zaměřuje na potřeby našich hráčů a rodičů z kategorií U7-U10. Účast je možná za poplatek ZŠ U Školy ve výši 200 Kč/měsíc. Pokud máte o odpolední klub zájem, kontaktujte prosím ředitele školy Mgr. Radka Hanuše (737 370 484, hanus@zsuskoly.cz)