Hokejový kemp BÍLÍ TYGŘI LIBEREC

Klub Bílí Tygři Liberec organizuje 4. ročník svého hokejového kempu. Přijeď si do Liberce zlepšit své dovednosti pod vedením mládežnických reprezentačních trenérů a trenérů nejlepší akademie ČR.

Každý účastník získá:

• 2 tréninkové jednoty na ledě denně
  • 2 tréninkové jednotky na suchu denně
    • Judo
    • Gymnastika
    • Atletika
    • Beach
    • Fotbal
    • Hokejbal
    • Baseball
    • A další
  • Vedení trenéry Akademie BÍLÍ TYGŘI LIBEREC
  • Kompenzační cvičení vedené pracovníky Sport Park Medical
  • Přednáška o výživě prezentována pracovníky Sport Park Medical
  • Set oblečení od CCM
  • On-line sledování kempu prostřednictvím sociální sítě Facebook

Cena: 9 500 Kč

Platební podmínky:

• Celá částka do 30 dnů od potvrzení přihlášky.

Storno podmínky:

Při zrušení účasti na kempu ze strany účastníka jsou platné níže uvedené storno poplatky:

• 60 dnů a více před začátkem kempu ve výši 3 000,-.
  • až 59 dnů před začátkem kempu ve výši 6 000,-.
  • 1 až 29 dnů před začátkem kempu ve výši 9 500,-.

Stravování:

Pro účastníky kempu je zajištěna plná penze včetně svačin v restauraci Stadion. Restaurace nabízí jídla tradiční české kuchyně včetně poledního menu, široký výběr točených piv a v neposlední řadě také přímé přenosy venkovních utkání Bílých Tygrů Liberec. Restaurace Stadion je nekuřácká. Pitný režim je na kempu zajištěn od společnosti Nutrend.

Areál Sport Park Liberec:

Sport Park Liberec je multifunkční komplex pro sportovní i relaxační vyžití široké veřejnosti. Areál zahrnuje více než tři desítky profesionálně udržovaných krytých i venkovních sportovišť a pestrou nabídku volnočasových aktivit. V areálu je k dispozici komfortní ubytování hotelového typu i společenské sály pro školení a konference. Součástí komplexu je několik restauračních provozů. Srdcem Sport Parku je multifunkční hala Home Credit Arena, místo významných sportovních a kulturních akcí a současně domovské zázemí hokejového klubu Bílí Tygři Liberec.

Ubytování:

Liberecký Hotel ARENA*** nabízí komfortní ubytování a kvalitní služby během Vašich pracovních cest, rodinných výletů či sportovních kempů. Hotel je umístěn nedaleko centra krajské metropole v moderním sportovně-relaxačním areálu Sport Parku Liberec. Díky širokému zázemí v podobě kongresové části přilehlé Home Credit Areny, krytým a venkovním sportovištím, barům a restauracím umístěným v areálu je náš hotel ideálním místem pro pořádání Vašich kongresů, seminářů, teambuildingů či sportovních kempů a soustředění.

Reference:

Moc děkujeme za super zážitky z kempu a všechno kolem. Syn byl nadšený, určitě rád přijede i příští rok :-) naprostá spokojenost.

Chtěl bych Vám ještě jednou moc poděkovat za úžasný kemp. Kuba do mě už teď hučí, abych ho přihlásil na příští ročník J

Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za úžasný hokejový kemp. Adam si to moc užil. Nejvíc se mu líbily individuální tréninky, na které by prý šel třeba každý den :-) Možnost podívat se na trénink Bílých Tygrů a přítomnost některých hráčů v kabině nebo na tréninku pro něj byl super zážitek, samozřejmě i trénink v Home Credit Areně. Areál tam máte fantastický a trenéry a asistenty/asistentky také :-)

Chcel by som využiť možnosť napísať Vám a poďakovať sa Vám za organizáciu tohto ročného hokejového kempu v Liberci. Synovi Oliverovi sa na kempe veľmi páčilo, ani sa mu domov nechcelo ísť. Veľmi sa mi páčil Váš (ako aj ostatných trénerov) prístup k hráčom, či už na ľade ako aj mimo ľadu, klobúk dole. Doteraz som lepšie pripravený kemp s odhodlaním trénerov pomôcť malým hráčom nezažil. Deti v Liberci majú šťastie, že sú súčasťou takejto špičkovej organizácie. Prajem všetko dobré, veľa športových úspechov a vidíme sa o rok v lete.