BTL Development Days BÍLÍ TYGŘI LIBEREC

Vážené dámy a pánové, letní kemp Bílých Tygrů 2022 se uskuteční v novém formátu BTL Development Days. Spustili jsme předběžou rezervaci, kde si můžete zajistit své místo.

Klub Bílí Tygři Liberec organizuje 6. ročník svého hokejového kempu. Přijeď si do Liberce zlepšit své dovednosti pod vedením mládežnických reprezentačních trenérů a trenérů přední hokejové akademie ČR! Kemp se letos uskuteční bez ubytování, strava v průběhu jednotlivých dní zajištěna.

Každý účastník získá:

• 2 tréninkové jednotky na ledě denně
  • 2 tréninkové jednotky na suchu denně
  • Vedení trenéry akademie BÍLÍ TYGŘI LIBEREC
  • Off-ice tréninky vedené kondičním trenérem
  • Přednáška k danému tématu cvičení
  • Speciální program pro brankáře
  • On-line sledování kempu prostřednictvím Facebooku, Instagramu a webu
Cena:
  • Všechny dny: 6 600 Kč
  • Jeden víkend: 3 500 Kč
  • Jeden den: 1 900 Kč

Storno podmínky:
Při zrušení účasti na kempu ze strany účastníka jsou platné následující storno poplatky:

• 60 dnů a více před začátkem kempu ve výši 30 %
  • 30 až 59 dnů před začátkem kempu ve výši 60 %
  • 1 až 29 dnů před začátkem kempu ve výši 100 %

Kontakt:
Libor Daněk (danek@hcbilitygri.cz, tel.: +420 731 683 875).

Stravování:
Pro účastníky kempu jsou zajištěny dvě svačiny denně a obědy v restauraci Stadion. Restaurace nabízí jídla tradiční české kuchyně včetně poledního menu a v neposlední řadě také přímé přenosy venkovních utkání Bílých Tygrů Liberec. Restaurace Stadion je nekuřácká. Pitný režim je na kempu zajištěn od společnosti Nutrend.

Areál Sport Park Liberec:
Sport Park Liberec je multifunkční komplex pro sportovní i relaxační vyžití široké veřejnosti. Areál zahrnuje více než tři desítky profesionálně udržovaných krytých i venkovních sportovišť a pestrou nabídku volnočasových aktivit. V areálu je k dispozici komfortní ubytování hotelového typu i společenské sály pro školení a konference. Součástí komplexu je několik restauračních provozů. Srdcem Sport Parku je multifunkční hala Home Credit Arena, místo významných sportovních a kulturních akcí a současně domovské zázemí hokejového klubu Bílí Tygři Liberec.

Reference:
Moc děkujeme za super zážitky z kempu a všechno kolem. Syn byl nadšený, určitě rád přijede i příští rok :-) naprostá spokojenost.

Chtěl bych Vám ještě jednou moc poděkovat za úžasný kemp. Kuba do mě už teď hučí, abych ho přihlásil na příští ročník J

Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za úžasný hokejový kemp. Adam si to moc užil. Nejvíc se mu líbily individuální tréninky, na které by prý šel třeba každý den :-) Možnost podívat se na trénink Bílých Tygrů a přítomnost některých hráčů v kabině nebo na tréninku pro něj byl super zážitek, samozřejmě i trénink v Home Credit Areně. Areál tam máte fantastický a trenéry a asistenty/asistentky také :-)

Chcel by som využiť možnosť napísať Vám a poďakovať sa Vám za organizáciu tohto ročného hokejového kempu v Liberci. Synovi Oliverovi sa na kempe veľmi páčilo, ani sa mu domov nechcelo ísť. Veľmi sa mi páčil Váš (ako aj ostatných trénerov) prístup k hráčom, či už na ľade ako aj mimo ľadu, klobúk dole. Doteraz som lepšie pripravený kemp s odhodlaním trénerov pomôcť malým hráčom nezažil. Deti v Liberci majú šťastie, že sú súčasťou takejto špičkovej organizácie. Prajem všetko dobré, veľa športových úspechov a vidíme sa o rok v lete :-).